03.01.2013

Day 3

Day 2 - From a high angle


Finally it's snowing *.* I hope that some attacks and it does not melt immediately.And of course I look out of the window instead of learning...
(oh noo...it's raining >_> I hate atually "winter" season) 

When it comes to today's photos are created they...at night. Yes, you well see - just about 1 am. The topic of this photo was really difficult and I didn't know completely what I have to think, therefore these photos might not knocks ingenuity.
I couldn't decide which photo I should add, so in the expansion you can find another photo of the challenges: "From a high angle". 

* * * 

Nareszcie pada śnieg *.* Mam nadzieję, że trochę go napada i nie stopnieje zaraz. I oczywiście gapię się w okno, zamiast się uczyć...
(oo nie...pada deszcz >_> Nienawidzę aktualnej zimy) 

Jeśli chodzi o dzisiejsze zdjęcia to powstały one...w nocy. Tak, dobrze widzicie - dokładnie o pierwszej w nocy (dla niektórych nad ranem - whatever). Temat zdjęcia był trudny, kompletnie nie wiedziałam, co mam wymyślić, dlatego może zdjęcia nie powalają pomysłowością. 
Nie mogłam się zdecydować, które zdjęcie dodać, więc w rozwinięciu znajdziecie jeszcze jedno zdjęcie z wyzwania: "Pod dużym kątem".


4 komentarze:

 1. Cała zmokłam dzisiaj nie lubię jak pada, a szczególnie nie lubię kiedy to potem zamarza i robi się lodowisko:P

  OdpowiedzUsuń
 2. Pada śnieg i deszcz, wieje...full service xd
  no co ty. fajne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ech...dokładnie...
   Dziękuję :*

   Usuń