15.02.2013

Day 46

Day 45 - Something what I love

On what I want to present the photo today I didn't have to think practically. I love to take pictures

 

Gray, rainy-snowy, gloomy. I can't believe I'm saying this, but it could have come spring. It would be nice, green, sunny, smelled by flowers, birds sing to the morning. Could already be spring ... oh yeah. At least the photos could have been done in the open air, because right now no interesting objects to photograph, unfortunately :<

Over the last few days I had a blockage in learning. I didn't want to completely learn, sat the books, like the learned, but thought I was somewhere else (I don't know where). Due to the fact that scheduling finished my learning, since yesterday I have a free (for a total I had to learn, but I decided to unlock).
I read a few chapters of a book that made ​​me think, however, I really want to learn, but somehow I forgot about it recently. And at night I watched a movie that showed me that it is really worth to learn - not for others, but just for myself, for my future.


 
I hope that now I will only get better with my learning.* * * 

Nad tym co chcę przedstawić na dzisiejszym zdjęciu nie musiałam się praktycznie wcale zastanawiać. Kocham robić zdjęcia

 

Szaro, deszczowo-śnieżnie, ponuro. Nie wierzę, że ja to mówię, ale mogłaby już przyjść wiosna. Byłoby ładnie, zielono, słonecznie, pachniały by kwiaty, ptaki śpiewały by od samego rana. Mogłaby już być wiosna...o tak. Przynajmniej zdjęcia można by było robić na świeżym powietrzu, bo na razie nie ma ciekawych obiektów do fotografowania, niestety :<

Przez kilka ostatnich dni miałam blokadę w nauce. Nie chciało mi się kompletnie uczyć, siadałam do książek, niby się uczyłam, ale myślami byłam gdzie indziej (nawet nie wiem gdzie). W związku z tym, że zakończyłam harmonogramową naukę, od wczoraj mam wolne (w sumie miałam się uczyć, ale postanowiłam się odblokować).
Przeczytałam kilka rozdziałów pewnej książki, która uświadomiła mi, że jednak tak naprawdę chcę się uczyć, tylko jakoś tak ostatnio o tym zapomniałam. Oraz w nocy obejrzałam pewien film, który pokazał mi, że naprawdę warto się uczyć - nie dla innych, ale po prostu dla siebie, dla swojej przyszłości.
 

Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej z moją nauką :)

   

4 komentarze:

 1. Bardzo ładne zdjęcie :)
  śmieszne te emotowe-animacje ^^
  Na pewno będzie wspaniale z twoją nauką :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :*
   Ano :D
   Mam nadzieję :)

   Usuń
 2. Świetne zdjęcie ;]
  Oj mogłaby być już wiosna ^^
  Jeszcze troszkę poczekamy na nią ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :*
   Oj mogłaby być ...

   Usuń