05.05.2013

Day 125

Black

Finally today, again, is sunny and warm. So warm that you may even be a storm.

I'm so sorry for you for today's photos. I wanted to do better, but a few days ago I messed extension rings allow me to take macro shots. On days I should have it, but it is not yet certain. So I am again very sorry for you.

Today is the last day of the competition, so really you, please vote:
If anyone like my photos, please vote on my photos -> choose 5 photos from my competition collection and cllick on "Głosuj za" at each of the selected photos: competition page

* * * 


Nareszcie dzisiaj znowu jest słonecznie i ciepło. Tak ciepło, że być może nawet będzie burza. 

Bardzo przepraszam Was za dzisiejsze zdjęcia. Chciałam zrobić lepsze, ale kilka dni temu popsuły mi się pierścienie pośrednie umożliwiające mi robienie zdjęc makro. Na dniach powinnam je  mieć, ale to jeszcze nie jest pewne. Więc jeszcze raz bardzo Was przepraszam. 

Dzisiaj ostatni dzień konkursu, więc bardzo Was proszę o głosowanie:
Jeśli ktoś lubi moje zdjęcia, proszę zagłosuj na moje zdjęcia -> wybierz 5 zdjęć z mojej konkursowej kolekcji i kliknij na "Głosuj za" przy każdym z wybranych zdjęćstrona konkursowa  
4 komentarze:

 1. Uwielbiam takie wiosenne, delikatne zjęcia. I oczywiście oddaję głos na Ciebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe zdjęcia wszystkie <3
  takie wiosenne, słoneczne, ciepłe, zielone @-@
  Mmmm ciasto.
  btw, coś mówiła o przepraszaniu za zdjęcia kiedyś swego czasu xd nie wkurzaj mnie nawet... przecież są idealne, nie ważne z pierścieniami czy bez, dajesz z siebie wszystko, aby zdjęcia wyglądały jak najlepiej i taki są. koniec kropka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo :*
   Lol, nie musisz mnie opieprzać xD

   Usuń