04.03.2013

Day 63

WEEK 10
 A hobby

How well do you know my hobby is photography. But if that was a lot so you have to provide something else in the picture. Once I collected phone cards i .. stamps. Yes, stamps. Infected me with my dad and it went something like that. Now, of course, no phone cards or stamps I didn't collect, but the sentiment remains.

It is so beautiful on the outside, it doesn't want to learn and spend time in the books. Birds sing so beautifully *. * The sky is so blue, and the air so light, oh.

* * * 

Jak dobrze wiecie moim hobby jest fotografia. Ale za dużo by tego było więc trzeba przedstawić na zdjęciu coś innego. Kiedyś zbierałam karty telefoniczne i...znaczki. Tak, znaczki. Zaraził mnie tym mój tata i jakoś tak poszło. Teraz już oczywiście ani kart telefonicznych ani znaczków nie zbieram, jednak sentyment pozostał.

Jest tak pięknie na zewnątrz, że aż nie chce się uczyć i tracić czasu w książkach. Ptaki tak pięknie śpiewają *.* Niebo jest takie niebieskie, i powietrze takie lekkie,ach. 


Look who came to me when I was doing today's photo and lying on the floor.

  

6 komentarzy:

 1. Rozpłynęłam się , nie ma mnie , przepadłam *q* jaka Ona jest prześliczna na tym zdjęciuuuu <3
  to oczko @-@ cudo <3
  Znaczki też super wyszył :D bardzo pomysłowo i estetycznie. Też zbierałam znaczki XD i też przez mojego tatę XD hehehe
  Pięknie dziś było <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha xD Dziękuję w jej imieniu :*
   Dziękuję :*
   Ooo tak, chcę żeby już tak było zawsze *.*

   Usuń
 2. These Stamps look amazing :D I have a collection too :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zrobione zdjęcie, zgadzam się z Tiroko, takie estetyczne. I słodziuchny zwierzaczek! A skąd masz takie fajne znaczki?:D

  OdpowiedzUsuń